Річні звіти керівника про діяльність

                              2023-2024 н.р.


2021-2022 н.р.
ПРОТОКОЛ

проведення конференції громадськості, присвяченої звітуванню директора Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.І.М.Волочая за 2021-2022н.р.

від 29.08.2022р.

                                    Запрошені – 32 чол.

                                                                      Присутні    – 32  чол.

                           

Голова конференції –  Івахно О.М.

Секретар –  Ковальова Н.В.

 

                                             Порядок денний

1.     Звіт директора школи про навчально-виховну роботу за 2021-2022н.р. та завдання педагогічному колективу на новий 2022-2023 н.р.

                                                                                             Марченко Н.М.

2.     Відкрите голосування.

СЛУХАЛИ: директора школи Марченко Н.М.

 
УХВАЛИЛИ:1.Продовжити роботу педагогічного колективу, батьків та громадськості на виконання законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту», вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, базової і повної загальної середньої освіти, на реалізацію методичної проблеми «Формування основних компетентностей учнів, як стратегічне завдання сучасної школи».                                                                         Протягом 2022-2023н.р.

          2.Визначити кращою роботу вчителів:  Нетребко Л.І., Кобзар С.Ю., Пугач П.М., Хижняк Т.І., Гудзь І.М., Волочай С.В., Беркела О.В. з найвищим рейтинговим балом у 2021-2022н.р.

3. Визначити кращою роботу у 2021-2022н.р. з питань виховання родинної культури і відродження національних традиції українського народу класоводів 1-4 класів, з питань виховання морально-естетичної культури: Келембет О.Ю., Базюра Г.П.; з питань виховання національно-патріотичної культури: Пугач П.М., Івахно О.М., Волочай Н.М. з питань правоосвітньої роботи, виховання розумової та трудової культури – усіх класних керівників 5-11 класів; з питань розвитку туристично-краєзнавчої та організаційно-масової роботи  Гудзь І.М. , Волочай С.В.,

          4.Психологу школи та соціальному педагогу Івахно О.М., Волочай Н.М., заступнику директора з виховної роботи Кобзар С.Ю. впроваджувати спільні форми виховної роботи, спрямовані на профілактику правопорушень, на пропаганду здорового способу життя, на формування активної життєвої позиції майбутніх громадян.                                                            Протягом 2022-2023н.

5. Адміністрації школи та піклувальній раді звернутися з клопотанням до Піщанської сільської ради та відділу освіти,  молоді та спорту про проведення в наступному навчальному році зовнішнього утеплення приміщення школи,  учительської, кабінету психолога та логопеда, костюмерної, реконструкції спортивного поля.

До 01.09.22р.    6.Вважати роботу керівника школи Марченко Н.М. відмінною.

 

Голова конференції:   ___________ О.М.Івахно

 Секретар:                   ___________ Н.В.Ковальова

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар